Moje uszanowanie!

Komfortowo nie jest. Znaczy w zasadzie jakby jest in plus, no bo lepiej niż gorzej, wygodniej ciut, przestrzeń, wyższy poziom wtajemniczenia… Ale NO KURNA! – komfortowo ni w ząb! Mam taką teorię, że zmarznąć jeszcze zdążę, rozpuścić się tym bardziej, bo – jakby to ująć..? – nie jestem gorącą zwolenniczką całopalenia. No więc przyjdzie na to pora i czas, i niekoniecznie mam ochotę na przymiarkę za życia :/ Tymczasem, odkąd moje miejsce bytowania zyskało wyższy standard – nieustannie marznę i rozmakam. Mchem niebawem porosnę, pleśnią, pąklem i paprocią..:/ No i chciał nie chciał, na przekór racjonalnym argumentom, za to pod naporem okoliczności przyrody – znalazłam się w czarnej dupie emigracji. Pewnie, że nie może być przesadnie pięknie, bo mi się światopogląd skurczy, a może i obumrze (znamy wszak takie przypadki), i wię wię, że przeciwwaga w naturze musi być zachowana, bo inaczej w matrixie się robi bałagan.. Ale dusza jęczy, mimo że uświadomiona..

Dobra! – żal mi się ulał, oddychać jakby lżej. To może teraz ciut troszku radośniej: uprzejmościowo wszystkich witam po okresie niedołęstwa i apatii. Moim własnym. Był taki moment, że czasy nastały trudne, niebo zasnuła szara mgła, a kwiaty przestały kwitnąć.. No ale, wszystko to na szczęście szlag już jasny trafił. Co się rozsypało, udało się poskładać w jako taką całość, i teraz pora na powrót z katatonii. Pół roku raptem, a przyniosło tyle zmian, że materiału na lanie wody mam ilość znaczną. – Zdarzył się cud, spełniło się marzenie, coś się złamało, coś zrosło.. Szał ciał! No to jak? – Przedstawienie czas zacząć! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


dwa × = 16

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>